آشنایی با ما

شرکت آتش نماد سیستم که هم اکنون محصولات خویش را با نام تجاری “Fireindex” به بازار عرضه می کند، در سال ۱۳۹۵ و در شهر زیبای اصفهان تأسیس شده است.

این شرکت در پرتو افزون بر یک دهه تجارب ارزنده مدیریتی در حوزه خدمات مهندسی و نظر به بهره مندی از زیرساخت های کافی در حوزه بازرگانی، در ابتدا با هدف واردات و عرضــه جدیدترین سیستم های اعلام حریق به بازار ایران، همکاری های گسترده ای را با نشان های تجاری از اروپا آغاز کرد.

در همین راستا و پس از شکل گیری تعاملات سازنده با شرکت های دانش بنیان اروپایی، موضوع انتقال دانش فنی و تکنولوژی تولید سیستم های اعلام حریق متعارف (Conventional) و آدرس پذیر (Addressable) در اولویت های اصلی شرکت آتش نماد سیستم جانمایی شد.

همزمان با رایزنی های موفق و کسب مجوزهای لازم در این خصوص؛ عملیات ساخت، تجهیز و راه اندازی مجتمع تولیدی شرکت آتش نماد سیستم نیز منطبق بر تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر توان متخصصان ایرانی، در سال ۱۳۹۹ و در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان به سرانجام رسید.

با تحقق این قبیل اهداف متعالی و ارزشمند و با جذب سرمایه های انسانی متخصص و کارآزموده، هم اکنون انواع محصولات فایرایندکس (Fireindex) شامل کنترل پنل، دیتکتور و سایر تجهیزات اعلام و اطفاء حریق در دسته های متعارف و آدرس پذیر، در چارچوب سیستم های نوین مدیریتی نظیر مدیریت کیفیت جامع (TQM) در حال عرضه به بازار است.

در این میان؛ باید به صراحت از رویکرد استراتژیک در شرکت آتش نماد سیستم سخن گفت که همانا، تولید محصولاتی با کیفیت و فراتر از عملکرد نمونه های مشابه خارجی است که برای آسایش شهروندان ایرانی، با قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه در اختیار ایشان قرار گیرد.

استانداردهای محصولات فایرایندکس

استاندارد حرارتی ثابت

استاندارد دیتکتور حرارتی ثابت

استاندارد دود

استاندارد دیتکتور دودی

استاندارد شستی

استاندارد شستی اعلام حریق

استاندارد آژیر

استاندارد آژیر اعلام حریق

استاندارد مرکز کنترل

استاندارد مرکز اعلام حریق

  • تلفن : (۴ خط) ۳۶۶۴۵۲۶۰-۰۳۱

  • تلفاکس : ۳۶۶۵۰۱۴۶-۰۳۱

  • ایمیل :

آخرین مقالات

آخرین اخبار

حضور موفق شرکت آتش نماد سیستم در نمایشگاه ایمنی و آتش نشانی ۱۴۰۲
شرکت آتش نماد سیستم، میزبان فعالان صنعت ساختمان ایران
سمینار تخصصی-آموزشی بررسی ضوابط طراحی و اجرای سیستم‌های اعلام حریق

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فایرایندکس می‌باشد.