شرکت DMTech

شرکت دانش بنیان DMTech در سال 2011 در کشور بلغارستان با هدف طراحی و تولید سیستم های اعلام حریق اتوماتیک طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا تاسیس گردید. تیم تحقیق و توسعه (R&D) شرکت DMTech دارای تخصص های طراحی صنعتی، مکانیک، الکترونیک، نرم افزار و برنامه نویسی می باشد و با به کارگیری دانش، تجربه و تلاش چند ساله خود در زمینه طراحی و ساخت سیستم های اعلام حریق اتوماتیک و نیز با استناد بر استانداردهای طراحی و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، سیستمهای کارآمدی را طراحی کرده است.

آزمایشگاه تخصصی و پیشرفته این شرکت، جهت کنترل کیفی تجهیزات تولیدی و انواع تست های محصولات جدید راه اندازی گردید تا توسط تیم کنترل کیفی (QC) و با استقرار نظام جامع کیفیت (TQM)،کل فرآیندهای تامین، تولید، فروش و حتی خدمات پس از فروش را به منظور اطمینان از صحت عملکرد محصول تولید شده، تحت پوشش خود قرار دهد.

تمامی سیستم ها و قطعات تولیدی شرکت DMTech توسط موسسه تایید صلاحیت اروپایی DEDAL دارای تاییدیه فنی است لذا از عملکرد بسیار مطلوبی همگام با استانداردهای اروپا برخوردار بوده، بر اساس استانداردهای بین المللی EN54  طراحی و ساخته شده اند و دارای دو سال وارانتی می باشند.

تیم سخت افزاری این شرکت با استفاده از نرم افزارهای طراحی مدارهای الکترونیکی و همچنین با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و میکروپروسسورهایی با تکنولوژی بالا، تمامی مدارات و بورد های الکترونیکی را مطابق با استاندارد، طراحی و تولید می کنند. همچنین تیم نرم افزاری این شرکت با دانش و تجربه بالای خود در زمینه نرم افزار، اقدام به طراحی و برنامه نویسی کاربردی و ویژه بر روی پردازنده ها نموده است.

شرکت DMTech  با ارائه طیف وسیعی از محصولات نوآورانه در زمینه ایمنی حریق، همراه با نیاز مشتریان و تحقیق و توسعه و تولید قطعات الکترونیکی با استفاده از تکنولوژیSMD در حوزه سیستم های حفاظتی، ساختمان و اتوماسیون صنعتی فعالیت دارد و از تجهیزات ریزپردازنده برای تولید سیستم های اعلام و اطفاء حریق و تجهیزات ایمنی بهره می جوید لذا با ایجاد آزمایشگاه های دقیق و بروز در داخل خط تولید خود موفق به تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا شده و نهایتا در آزمایشگاه مجاز بین المللی DEDAL همه محصولات، تست های سازگاری الکترومغناطیسی، اثرات زیست محیطی و ایمنی الکتریکی را با موفقیت گذرانده اند.

 از مزیت های محصولات DMTech  می توان به دقت بالای تجهیزات در کشف و اعلام حریق اشاره کرد. 

در حال حاضر محصولات DMTech  به چندین کشور از جمله رومانی ،ترکیه، ایتالیا و گرجستان صادر می شود.

آزمایشگاه مؤسسه DEDAL بلغارستان

موسسه DEDAL به عنوان یکی از ارکان رسمی صدور گواهینامه های فنی و خدمات مشاوره معتبر در اتحادیه اروپا، مشغول به فعالیت می باشد. DEDAL دارای پرسنل مجرب در زمینه کنترل محصولات مرتبط با حوزه ساخت و ساز است.

این موسسه دارای کد شناسایی منحصر بفرد در اتحادیه اروپا به شماره (NB.1922) می باشد.

به دلیل حساسیت ویژه تجهیزات سیستم اعلام حریق و به منظور ایجاد استانداردهای فنی هماهنگ، کلیه محصولات در این حوزه می بایست در چهارچوب استانداردهای معتبر اروپایی مانند EN54    طراحی و تولید گردند به نحوی که با کمک این استانداردها بتوان محصولات مرتبط در این زمینه را سنجید و گواهی کرد.

لذا وظیفه ذاتی موسسات کنترل کیفیت محصول و صدور گواهینامه های مرتبط مانند موسسه DEDAL، پایش دائمی کیفیت و کارایی محصولات می‌باشد.

  • تلفن : (4 خط) 36645260-031

  • تلفاکس : 36650146-031

  • ایمیل :

آخرین مقالات

آخرین اخبار

حضور موفق شرکت آتش نماد سیستم در نمایشگاه ایمنی و آتش نشانی ۱۴۰۲
شرکت آتش نماد سیستم، میزبان فعالان صنعت ساختمان ایران
سمینار تخصصی-آموزشی بررسی ضوابط طراحی و اجرای سیستم‌های اعلام حریق

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فایرایندکس می‌باشد.